بازار منتور

بازار منتور

  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.

بازار باینری آپشن (دوره 5 از مجموعه صد روز تا درآمد دیجیتالی)

آموزش مفهوم معاملات آپشن یا اختیار معامله، بازار باینری آپشنز (Binary Options)، انواع قراردادهای باینری آپشنز، افتتاح حساب در کارگزاری آلپاری و…

تومان 160,000

تحلیل تکنیکال بورس، فارکس و ارزهای دیجیتال (دوره4 از صد روز تا درآمد دیجیتالی)

آموزش ویدیویی تحلیل تکنیکال یا تحلیل فنی: که می توانید در همه بازارهای بورس، فارکس، ارزهای دیجیتال، باینری آپشن و غیره به کار ببرید و درآمد کسب کنید.

تومان 109,000

آموزش فارکس 2-بازار فارکس مقدماتی(دوره3 از مجموعه صدروز تا درآمد دیجیتالی)

آموزش فارکس 2: ویدیویی و عملی. با این آموزش با وجود تحریم ها شما می توانید به حساب های کارگزاری آلپاری پول واریز و یا سود ریالی آن را دریافت نمایید.

تومان 109,000

نتورک پلاس-قسمت اول(دوره 1 از مجموعه 10مدرک برتر فناوری اطلاعات)

آموزش ویدیویی نتورک پلاس: طوری که بتوانید در مراکز تست (Test Center) که به صورت آنلاین و انگلیسی ارائه است، حضور یافته و با موفقیت مدرک بین المللی را اخذ نمایید.

تومان 39,000

بازار فارکس (دومین دوره از مجموعه صد روز تا درآمد دیجیتالی)

فارکس بزرگترین بازار مالی دنیاست که شما میتوانید با دوره های آموزشی، مهارت های لازم در خرید و فروش ارزهای پولی کشورها را یاد گرفته و درآمد داشته باشید.

تومان 29,000

خلق مدل کسب و کار (اولین دوره از مجموعه کسب و کار نوین)

در این ویدیوهای آموزشی، شما را با مفاهیم مدل کسب و کار، و تابلو یا بوم کسب و کار (Business Model Canvas) آشنا خواهیم کرد.

تومان 29,000

بیت کوین و بلاک چین (اولین دوره از مجموعه صد روز تا درآمد دیجیتالی)

من در این دوره با عنوان بیت کوین و بلاک چین (که اولین دوره از سری صد روز تا درآمد دیجیتالی است)، شما را با مفاهیم اساسی در فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتالی آشنا خواهم کرد. همینطور در این دروه با مفاهیم تریدینگ (خرید و فروش) و بازار و مارکت ارزهای دیجیتالی آشنا خواهید شد.

تومان 49,000